Семінар на тему податкового права України

Відділ Сприяння Торгівлі та Інвестиціям Посольства РП у Києві спільно з Міжнародним Товариством Польських Підприємців в Україні запрошують на семінар, присвячений актуальним питанням податкового права України.

В рамках семінару будуть представлені останні зміни в українському податковому праві, плани на 2013 рік щодо вдосконалення податкового законодавства країни, а також надані пояснення на тему положень податкового законодавства, щовикликають сумніви. Учасники семінару (керівники фірм, фінансові директори, бухгалтери) зможуть також обговорити актуальні суперечливі питання, що опрацьовуються органами податкової адміністрації України. Інформацію та пояснення надаватимуть представники керівництва й експерти центрального апарату Державної Податкової Служби України.

Семінар відбудеться 13 грудня 2012 рз 11:00-13:00 у конференційному заліДержавної Податкової Служби України (Київ, Львівська Площа, 8). Робоча мова семінару: російська (у випадку потреби Відділ Сприяння Торгівлі та ІнвестиціямПосольства РП у Києві запевнить переклад окремих питань та пояснень на польську мову).

Участь у семінарі зацікавлених осіб є безкоштовною. Умовою участі є надання до Відділу Сприяння Торгівлі та Інвестиціям Посольства РП у Києві (email:kiev@trade.gov.pl) – у термін до 10 грудня 2012 р. – інформації про зацікавленість участю в семінарі разом із даними осіб, які представляють фірму та теми, порушенням яких зацікавлена така фірма (якщо зазначена інформація не буде надана, це може перешкодити участі у семінарі).

 Запрошуємо до участі у семінарі!

 Відділ Сприяння Торгівлі та Інвестицій Посольства РП у Києві

Міжнародним Товариством Польських Підприємців в Україні