Новини

Підписатись на новини

Підписання меморандуму про співпрацю між Польською агенцією з інвестицій та торгівлі та Міжнародним Товариством Польських Підприємців в Україні

Підписання відбулося 24.01.2019 в Жешуві під час XII Форуму “Європа-Україна, після закінчення сесії „Як побудувати привабливий інвестиційний клімат?”.

Меморандум підписали Піотр Поміан- Директор Зони І Закордонної Експансії; Польська Агенція з Інвестицій та Торгівлі та Кшиштоф Седлецький Член Правління МТППУ.

Товариство – це платформа для українсько-польських підприємств і для польських громадян, які працюють в Україні, осередок, де кожен може отримати необхідну інформацію, а у разі потреби – необхідну допомогу.

Підписання меморандуму Закордонного торговельного бюро у Києві та МТППУ означає поглиблення взаємної співпраці і спільне прагнення до досягнення синергії та збільшення масштабу діяльності, спрямованої на розвиток економічних відносин між Польщею та Україною, особливо при реалізації стратегії інтернаціоналізації польського бізнесу.

Головною метою при реалізації Меморандуму буде підтримка економічних інтересів Республіки Польща за кордоном, зокрема в областях, пов’язаних з просуванням польської економіки на Україні, у підтримці експансії польських підприємств в Україні і підтримки інвестиційної діяльності польських підприємств в Україні.

Сторони Меморандуму заявили про свою волю до виконання вищезазначених цілей, зокрема, шляхом вжиття спільних заходів в області:

  • створення позитивного іміджу польської економіки в якості стабільного торговельного та інвестиційного партнера,
  • надання інформаційної підтримки щодо політики, можливості та клімату ведення бізнесу в Україні,
  • організації подій економічного характеру, в тому числі економічних місій, зустрічей B2B, семінарів і тренінгів,
  • виявлення перешкод на українському ринку,
  • втручання у випадках дискримінації або порушенні прав польських підприємців в Україні,
  • заходів, спрямованих на підтримку підприємців при укладенні міжнародних угод з українськими підприємцями та представниками адміністративних органів та органів самоврядування України.