Новини

Підписатись на новини

Від Watsons та SKIVAK – для тебе!

Український офіс агенції SKIVAK (Польща) видав у світ перший наклад корпоративного видання «Watsons Для тебе» для мережі роздрібної торгівлі товарами для краси, здоров’я та дому Watsons. Видання вже розповсюджується по всій Україні.

Серед новорічних подарунків Watsons презентував відвідувачам мережі магазинів сюрприз – нове видання «Watsons Для тебе». На 100 його сторінках розмістилися компетентні дописи експертів, корисні ідеї для повсякденного життя, а також, звичайно, сезонні поради щодо макіяжу, догляду за шкірою та волоссям. Команда українського офісу агенції SKIVAK (Польща), яка працювала над розробкою видання має щиру надію, що «Watsons Для тебе» стане справжнім натхненням й партнером у щоденному житті для українок. Його вже можна придбати в магазинах мережі Watsons в багатьох містах Україні.

Редакція «Watsons Для тебе»

P.S. Польська компанія SKIVAK – це маркетингове агентство, яке підтримує компанії в створенні бізнес-стратегій на основі інноваційних інструментів, які дозволяють створювати сучасні платформи комунікації з клієнтами, допомагає компаніям працювати в соціальних мережах у різних форматах, планує та оптимізує рекламні кампанії.

Запрошуємо до співпраці:

КИЇВ
kontakt@skivak.com.ua
skivak.com.ua