Новини

Підписатись на новини

Тренінги для лідерів полонійних організацій

Міжнародне товариство польських підприємців в Україні цього року отримало фінансування з Фонду «Допомога полякам на Сході» на освітні цілі. Проект фінансувався Канцелярією Прем’єр-міністра в рамках конкурсу “Полонія та поляки за кордоном 2021”.
 
Завдяки отриманим коштам були організовані тренінги для лідерів полонійних організацій в Україні. Відбулися чотири семінари на теми: “Технології планування та досягнення цілей”, “Оцінка рівня розвитку організації”, “Внутрішня комунікація в бізнесі / в організації”, “Технології вирішення проблем”. Учасниками тренінгів були переважно представники полонійних організацій в Україні, а також представники компаній-членів МТППУ.
 
Під керівництвом досвідчених тренерів (Г. Андрик-Ільницької, В. Колеснікової, О. Верескун) учасники мали можливість обговорити, як планувати свою роботу і досягати поставлені цілі, як будувати ефективну комунікацію та уникати конфліктів. Вони спільно виконували практичні вправи, розглядали життєві ситуації, шукали найкращі способи вирішення різних проблем.
 
Загалом у семінарах взяло участь 39 осіб оф-лайн і понад 70 осіб он-лайн.
 
Ми висловлюємо свою подяку за надане фінансування, котре дало можливість членам полонійних організацій навчатися, розвиватися, вдосконалювати свої комунікативні навички.
 
Також дякуємо всім, хто долучився до процесу організації семінарів, професійним тренерам та учасникам за активну участь і плідну дискусію.