Aktualności

Підписатись на новини

МТППУ на Конгресі відбудови України Common Future

Одним з заходів у рамках Конгресу відбудови України COMMON FUTURE буде сесія «Шанси та загрози участі польських фірм у відбудові України», участь у якій візьме Голова Правління МТППУ Шимон Ващин. Сесія, організатором якої є Польсько-українська економічна палата, відбудеться на Стратегічній сцені 21 вересня о 12:00.

Конгрес відбудови України COMMON FUTURE, організований концерном MTP, відбудеться 21-22 вересня на території MTP під патронатом Ядвіги Емілевіч, заступника міністра фінансів та регіональної політики, Уповноваженої Ради з питань польсько-українського співробітництва заради розвитку.

Цілі конгресу:

  • зацікавити польських суб’єктів господарювання з багатьох секторів, серед яких передусім транспорт, експедиція та логістика, будівництво, а також енергетика, банківський та страховий сектори, у співпраці з потенційними українськими партнерами;
  • репрезентувати представників важливих державних, центральних та регіональних інституцій з України;
  • забезпечити присутність міжнародних інституцій, які впливають на формування фінансових інструментів у рамках так званої платформи відбудови, що надходитимуть в Україну: Європейський інвестиційний банк, Європейський банк відбудови та розвитку, Світовий банк.