Новини

Підписатись на новини

ІІІ Форум Відбудови України в Києві “Інтеграція – Економіка – Партнерство” 19-20.06.24. організований Польською Агенцією Інвестицій і Торгівлі – PAIH

ІІІ Форум відкрили Міністр розвитку і технологій Польщі Кшиштоф Пашик, Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук, в.о. Міністра у справах ветеранів України Олександр Порчун, Голова Ради співпраці з Україною Павел Коваль та Голова Правління Польської Агенції Інвестицій і Торгівлі Анджей Диха.

У Форумі взяло участь багато бізнес-представництв з Польщі та України. У перший день відбулися дебати за участю польського та українського бізнесу на тему найактуальніших викликів польсько-українського економічного співробітництва та участі Польщі у майбутньому відновленні та європейській інтеграції України. Під час заходу учасники мали багато можливостей для індивідуальних дискусій. Результатом першого дня Форуму стало підписання меморандумів про співпрацю між Польською Агенцією Інвестицій і Торгівлі та Торгово-промисловою палатою України і Спілкою промисловців і підприємців України. Польща є одним з найважливіших партнерів України у післявоєнній відбудові та вступі до ЄС завдяки своїй географічній близькості, потенціалу, досвіду співпраці з українським ринком та шляху до ЄС, який пройшла наша країна.

Домінантою другого дня Форуму стали дискусії двох круглих столів, присвячених енергетичному та будівельному секторам, в яких активну участь взяли представники компаній-членів МТППУ. У робочих дискусіях взяв участь голова РАІН Анджей Диха.

Форум та безпосередні дискусії в тематичних групах дозволили точно визначити потреби українського ринку та можливості залучення польських підприємців. Завдяки залученню Польської Агенції Інформації та Інвестицій (PAIH) партнери розробили напрацювання для підписання подальших контрактів та визначили подальші напрямки роботи обох сторін.

Співорганізаторами заходу виступили Польсько-українська господарча палата та Польська господарча палата.

Стратегічні партнери: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Посольство Польщі в Києві.

Партнери: Конфедерація будівельників України, Мережа Глобального договору ООН в Польщі, Міжнародне Товариство Польських Підприємців в Україні MSPPU, Представництво Польської академії наук у Києві, Польське об’єднання роботодавців будівництва, Торгово-промислова палата України, UkraineInvest – Офіс із залучення та підтримки інвестицій, Спілка підприємців та роботодавців, Український союз промисловців та підприємців.