Події

8 Dec Saturday
  • 10:00 - 17:00
  • Національний спортивний комплекс «Олімпійський»

XXVI Різдвяний Святковий Базар

Протягом 26 років МЖКК від імені Міжнародної спільноти Києва організовує один з найбільших фандрейзингових заходів в Україні, метою яких є допомога місцевим жителям, які її потребують. Це об’єднує посольства та багато місцевих волонтерів для створення дивовижного видовища на перших вихідних грудня та для того аби зібрати достатньо грошей для фінансування конкурсу грантів Міжнародного жіночого клубу Києва. Міжнародний жіночий клуб передає кошти зібрані під час Ярмарку місцевим організаціям, які допомагають жінкам, дітям, людям похилого віку та інвалідам в Україні. 100% доходу Благодійного Ярмарку йде на благодійність.

Благодійний Ярмарок – це також чудова можливість здійснити незабутню подорож, відчути культуру та спробувати кухню усього світу. Щороку різні країни гордо демонструють свої ремесла, сувеніри, національну кухню, напої, музику та фольклор. Це єдиний захід у Києві, де ви можете спробувати індонезійську їжу, випити чеського пива і передати своє різдвяне побажання Санта-Клаусу одночасно і в одному місці. Ще й більш того, день буде сповнений багатьма культурними програмами, національними костюмами, прапорами та позитивним духом.

Традиційна програма Благодійного Ярмарку:
– Понад 40 посольств беруть участь щорічно, кожен з них має власний стенд, що продає національну продукцію, включаючи харчові продукти та напої. Цього року 45 посольств підтвердили участь!
– Захід супроводжується культурною програмою (національна музика, танці, майстерні ремесел), які представляють різні країни та континенти;
– Ми збираємо пожертви протягом року. Всі ці пожертвування перепродаються на наших стендах Міжнародного жіночого клубу Києва, у бутіку (одяг, взуття, сумки) та у дисконті White Elephant (побутова техніка, книги, компакт-диски тощо). Речі для продажу є новими або раніше використовуваними, але в хорошому стані.
– Дитячий куточок дає дітям можливість взяти участь у різноманітних майстер-класах та іграх;
– Біля стенда «Busy Bees» завжди можна знайти смачну випічку та тістечка;
– Стенд з виробами ручної роботи для тих, хто цінує творчість та оригінальні товари;
– Відвідувачі можуть випробувати вдачу у Grand Raffle / Лотереї Tombola, та спробувати виграти цінні призи, включаючи авіаквитки, подарункові сертифікати до ресторанів та готелів, подарунки від посольств тощо.

Пожертвування за вхідний квиток:
Продаж квитків почнеться з 16го листопада на сайті https://studydive.com/ua/the-26th-iwck-charity-bazaar-1179 за наступними цінами: для дорослих – 80 грн, для дітей з 12 до 18 років та пенсіонерів – 20 гривень, для дітей до 12 років, людей з обмеженими фізичними можливостями та ветеранам АТО вхід безкоштовний. Для підтвердження категорії, будь ласка, візьміть посвідчуючий документ. Ціна за дорослий квиток в день заходу підніметься до 100 грн.

Міжнародний жіночий клуб Києва (IWCK) – це недержавна некомерційна організація, заснована у 1992 році жінками з різних країн під керівництвом пані Інгабор Крістофассен (H.E. Ms Ingabor Kristofassen), першого посла Бельгії в Україні та першого президента IWCK. Зараз організація має понад 250 учасників з 59 країн, включно з представниками дипломатичного корпусу, акредитованими в Україні, жінками, які залучені в культурних та ділових спільнотах, та дружинами дипломатів і бізнесменів.