Новини

Підписатись на новини

„Дивізіон надії” в кінотеатрах України

31 січня 2019 року на екрани українських кінотеатрів виходить найновіший польсько-британський фільм «ДИВІЗІОН НАДІЇ» („Dywizjon 303”), що оповідає історію польських повітряних асів, які брали участь у Битві за Британію під час  Другої світової війни. Фільм створено основі сюжету бестселлера Аркадія Фідлера*, в якому представлено героїчний шлях польських льотчиків у лавах Королівських повітряних сил Великої Британії (RAF), яких спочатку недооцінювали та над котрими посміювалися, і які в результаті стали легендою. У фільмі представлені не лише ефектні повітряні акції, під час битви за Англію, у ньому також оповідають про приватне життя повітряних асів. Кого вони кохали, кого втратили та за ким сумували.

*Книга Аркадія Фідлера «Дивізіон 303» вийшла друком 1942 року у Польщі. Вона оповідає історію Ескадрильї 303, яка була однією з найкращих і найефективніших винищувальних підрозділів під час Другої світової війни. У битві за Англію вона завдала 126 точних ударів – рекорд серед винищувальних авіапідрозділів, що брали участь у боях. На сьогоднішній день у Польщі її перевидавали 30 разів, окрім цього її переклали багатьма мовами світу, зокрема англійською, французькою, португальською, голландською і німецькою.

ПРО ФІЛЬМ

Країна: Польща/Велика Британія
Рік випуску: 2018
Жанр: воєнна драма
Режисери: Деніс Деліч, Вєслав Саневський
Сценарій: Яцек Самойлович, Кшиштоф Бурдза, Томаш Кемпський
Музика: Лукаш Пєпшик
У ролях: Пйотр Адамчик, Кірк Баркер, Кара Теобольд, Нік Ґолдман, Джон Кей Стіл, Антоній Круліковський, Анна Прус, Яцек Самойлович

ПРОДЮСЕР ФІЛЬМУ:


ДИСТРИБ’ЮТОР ФІЛЬМУ В УКРАЇНІ

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ДИСТРИБУЦІЇ ФІЛЬМУ В УКРАЇНІ

ПАРТНЕРИ ДИСТРИБУЦІЇ ФІЛЬМУ В УКРАЇНІ

                 

МЕДІА-ПАРТНЕРИ ДИСТРИБУЦІЇ ФІЛЬМУ В УКРАЇНІ

                   

Джерело: Польський Інститут у Києві