Загальні Збори Членів Міжнародного Товариства Польських Підприємців в Україні. 15.03.2010

15 березня 2010 року відбулись Загальні Збори Членів Міжнародного Товариства Польських Підприємців в Україні. Згідно прийнятого порядку денного Голова Правління Стефан Перковський представив Ревізійній Комісії та Членам Товариства звіт Правління про діяльність Товариства та фінансовий звіт за 2009 рік. Шляхом відкритого голосування було  одноголосно вирішено затвердити вищезгадані документи.

У зв’язку зі складенням своїх повноважень двох Членів Правління МТППУ, Стефан Перковський виступив з пропозицією виборів до складу Правління. Було запропоновано кандидатури Іренеуша Дерека на посаду Голови Правління та Анджея Алекси на посаду Заступника Голови Правління.

В результаті відкритого голосування, отримавши абсолютну більшість голосів, з одним голосом, що утримався, Іренеуш Дерек був обраний Головою Правління МТППУ; Анджей Алекси  в свою чергу був одноголосно обраний Заступником Голови Правління.

У зв’язку з обранням Іренеуша Дерека Головою Правління та його відмовою від виконання  функцій Голови Наглядової Комісії, було ініційовано вибори до Ревізійної Комісії. В результаті відкритого голосування Головою Ревізійної Комісії одноголосно було обрано Ельжбєту Коссак.