VIII ФОРУМ ЄВРОПА – УКРАЇНА

с. Лодзь (Польща), 15 – 17 лютого 2015 р.
Україна – новий початок

В 2014 році Україна відкрила нову сторінку своєї історії. Вона підтвердила свій цивілізаційний вибір, захищає свою інтегральність, почала процес перекшталтування в сучасну європейську країну. Україна вибрала стратегію і партнерів, котрі гарантують її успішний суспільно-економічний розвиток, національну безпеку і відносини з сусідами, які відповідають вимогам XXI століття. Базуючись на досвіді двох попередніх десятиліть, Україна по-новому визначає свою державність, національність і національну ідентичність.
Дискусії Форуму Європа-Україна 2015 будуть зосереджені на ключових питаннях модернізації та розвитку економічного потенціалу України, а також всестороннього використання власних природних ресурсів і можливостей регіональних центрів у співпраці з партнерами з Польщі та інших країн ЄС. Предметом доповідей, панельних дискусій і презентацій Форуму будуть процеси адаптації в період асоціації України з Європейським Союзом, енергетична безпека і економічні реформи. Будуть розглянуті умови створення сучасного місцевого самоврядування і формування відповідальності суспільства за державні справи. Також будуть підняті питання безпеки України в системі європейських і глобальних відносин.
400 учасників з України, ЄС, Росії, сусідніх країн та США, серед них представники влади, політики, бізнесу, місцевого самоврядування, міжнародних організацій і аналітичних центрів. Зустрічі з ключовими членами Европейської Комісії і Європейського Парламенту, міністрами закордонних справ, міністрами економіки, парламентарями, представниками міжнародних ораганізацій, найважливіших компаній та експертами.

Pеєстрація
https://www.forum-ekonomiczne.pl/rejestracjaEU_Ukraine2015/form/forumekonomiczne?_lang=en
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:          Andel’s Hotel****, вул. Огродова 17, 91-065  Лодзь, Польща