Школа трансфертного ціноутворення

Школа трансфертного ціноутворення проводить безкоштовне навчання для головних бухгалтерів і керівників фінансових служб компаній. Семінари проводяться щотижня.
Програма навчання, складена фахівцями Міжнародного правового центру «EUCON»  та Міжнародного аудиторського союзу, допоможе Вам розібратися в складнощах законодавства, пов’язаного з трансферним ціноутворенням. Програма складається з таких основних блоків:

1.Загальні положення. Практика застосування.
2.Методологія визначення звичайної ціни.
3.Звітність. Податковий контроль.
4.Впровадження методології трансфертного ціноутворення на практиці.

Безкоштовні семінари не спрямовані на підвищення кваліфікації фахівців консалтингових, аудиторських та юридичних компаній, в тому числі тих, які надають консультаційні послуги та послуги аутсорсингу, тому представники таких компаній не будуть зареєстровані на участь в даних семінарах.
Фахівцями Школи надаються консультації з питань застосування законодавства у сфері трансфертного ціноутворення, з питань розробки методології трансфертного ціноутворення на підприємстві (підготовки внутрішніх регламентів).
Школа трансфертного ціноутворення надає послуги:
з підготовки документації по трансфертному ціноутворенню з метою обґрунтування рівня ціни контрольованої операції;
міжнародним компаніям по адаптації політики групи у сфері трансфертного ціноутворення до вимог українського законодавства;
по врегулюванню спорів, що виникли за наслідками проведення податкових перевірок у сфері трансфертного ціноутворення.

Зареєструватись на семінари, ознайомитись з програмою навчання та розкладом занять Ви можете на сайті www.transfer-pricing.com.ua