Робоча зустріч з представниками керівництва Державної Митної Служби України

Інформуємо, що Відділ Сприяння Торгівлі та Інвестиціям Посольства РП в Києві разом з Міжнародним Товариством Польських Підприємців в Україні організовують для представників зацікавлених польських фірм робочу зустріч з представниками керівництва Державної Митної Служби України.

Метою зустрічі буде представлення змін в українському митному законодавстві, пов’язаних з майбутнім прийняттям „Митного кодексу України” (нагадуємо, що 3 листопада 2011 р. Верховна Рада України ухвалила нову редакцію цього Закону та обговорення проблем окремих фірм, повязаних з митним оформленням товарів, що ввозяться тими фірмами на митну територію України. Такі питання в рамках зустрічі буде висвітлювати Сергій Сьомка – Директор Департаменту Митного Контролю і Оформлення Державної Митної Служби України та інші експерти з цієї установи.

Зустріч відбудеться 5 грудня 2011 р. о 15:00-17:30 в конференц-залі товариства з польським капіталом „Пластікс – Україна” (Київ, вул. Межигірська 82-А; надаємо безкоштовний паркінг для учасників семінару). Участь в зустрічі для представників зацікавлених фірм безкоштовна.

Умовою участі в зустрічі є надання інформації на тему представника даної фірми, який прийме участь у зустрічі, а, також, інформації на тему проблемних питань, які дана фірма хотіла б порушити в рамках зустрічі (у випадку наявності потреби обговорення конкретної проблеми, повязаної з митним оформленням товарів вУкраїні). Таку інформацію просимо передати – до 25 листопада 2011 р. – електронною поштою на адресу: kiev@trade.gov.pl. Передача вказаної інформації продиктована проханням про це з боку представників Державної Митної Служби України.