Конференція „Кредобанк”. 21.06.2007

21.06.2007 року o 17:00 в „Українському Домі” відбулась зустріч, спільно організована МТППУ та ВАТ „Кредобанк” (Група PKO BP). Головною метою конференції була презентація нових кредитних можливостей для представництв, філій, дочірніх підприємств, що ведуть діяльність в Україні.

До участі в зустрічі були запрошені польські бізнесмени, та представники дипломатичних кіл Республіки Польща, а саме: Посол Республіки Польща — Яцек Ключковський, Комерційний радник посольства Республіки Польща Анна Сковронська-Лучинська, Генеральний Консул Республіки Польща Гжегож Опалінський, зустріч удостоїв своєю присутністю Екс-прем’єр Республіки Польща Казімєж Марцінкєвіч

„КРЕДИТ УКРАЇНА” – є продуктом „Кредобанку”, який представляє нову форму інвестиції на українському ринку, що полягає на наданні кредиту Банком “PKO Bank Polski” польському суб’єкту, який потім передає отримані кошти у вигляді кредиту своєму бізнес-партнеру в Україні. Таке фінансове рішення є новаторським для українського ринку, і дає можливість українським партнерам отримувати вигоду з відсоткової ставки (відсоткові ставки значно нижчі, ніж в Україні) яку отримують польські Товариства.

Організація цієї зустрічі викликала великий інтерес як з боку польських підприємців, так і їхніх партнерів в Україні. Під час розмов в кулуарах присутні мали можливість більш детально поговорити про новий проект та його практичне застосування.