20 травня – Форум “Польща – Херсон Regional Business Day”

Шановні Колеги,

Посольство Республіки Польщі у Києві запрошуємо Вас взяти участь в економічній місії польських підприємств і установ під головуванням Посла Республіки Польща в Україні Пана Генрика Литвина, у Херсонській Області, яка відбудеться 20 травня 2016 року – форум “Польща – Херсон Regional Business Day”.

Організаторами місії є Відділ Сприяння Торгівлі та Інвестицій, Економічний Відділ Посольства, при співпраці з Генеральним Консульством Республіки Польща в Одесі, Польсько-Українською Господарчою Палатою та Міжнародним Товариством Польських Підприємців в Україні, а також Державною Адміністрацією. 

Вищевказаний захід має на меті популяризацію діяльності Польщі та польських підприємців, а також налагодження ділових контактів між польськими та українськими компаніями з Херсонської Області, потенціал якої і значення в міжнародних економічних відносинах останнім часом постійно зростає, а влада Області висловлює інтерес до співпраці з польськими підприємствами. 

В ході поїздки заплановані зустрічі з губернатором та органами влади Області, міста Херсон, місцевими організаціями економічного самоврядування, а також переговори B2B з підприємцями регіону.

Організатори пропонують зробити для Вас бронювання готелю, розташованого в безпосередній близькості від місця форуму, в якому також буде розміститися делегація Посольства та Генерального Консульства і Республіки Польщі в Одесі. 

Якщо ви зацікавлені використати цю можливість, будь ласка, повідомте нас.

Повідомляємо, що зацікавлені сторони матимуть можливість відвідування обраних підприємств українських партнерів, а також здійснити екскурсії по місту (за 

умови попереднього повідомлення).

Повідомляємо також, що 20-21 травня в Херсоні проходитимуть “Дні Європи” 

Повідомляємо, що для членів місії, які прибувають в Одесу з Варшави і Києва, організатори забезпечать трансфер 19 і 21 травня. При відправці заявки, будь ласка, повідомте про те, що ви зацікавлені використати транспорт, а також інформацію про рейс, яким Ви прибудете в Одесу.

Запрошуємо до участі в місії всі зацікавлені підприємства і установи.

В разі зацікавленості в участі в а також при виникненні додаткових питань, будь ласка, зв’яжіться з Пані Катажиною Вітковською, II Секретарем ОСТІ у Києві (tel.: (+38) 044 279 12 98, e-mail: kiev@trade.gov.pl).