Благодійна діяльність

Великий оркестр – Серцю до Серця

Товариство та значна кількість його Членів приймає участь в організації акції „Серце до Серця” (http://fsds.in.ua) , яка є відповідником польського „Великого оркестру святкової допомоги» (http://www.wosp.org.pl) . Фонд, який вже п’ятий рік поспіль збирає гроші на медичне обладнання для дітей в Україні, був заснований при підтримці фонду Юрека Овсяка.

Благодійний базар

Вже  3 роки Товариство приймає участь в організованому Міжнародним Клубом Жінок в Києві (http://www.iwck.org) святковому Благодійному Базарі.

Представники майже тридцяти країн приносять для продажу національні продукти, вироби, засобі від продажу яких призначені на допомогу тим, хто її потребує, перед усім дитячим будинкам.

Ми пишаємося тим, що в 2009 році Польща зібрала 95 550 UAH та зайняла друге місце серед всіх держав, які приймають участь в Базарі. Це було досягнуто, між іншим, завдяки  активній участі Членів нашого Товариства, які надали свої вироби або надали для акції   фінансові засоби. Щиро дякуємо фірмам Зелмер Україна, Деліція, Лірене Україна (Ірена Еріс), Бакаланд, Белла Трейд, КЕН-ПАК Україна, ЕКО, Каргілл, Агора Україна, Кредобанк, Рабен Україна, Вольф Тайс та ін. Сподіваємося, що в майбутньому вдасться нам поширити коло благодійників та зібрати ще більше засобів на благодійні цілі.