Заходи

Інтеграційні зустрічі дають можливість для встановлення контактів і обміну досвідом та інформацією. Неформальний характер цих зустрічей і їх дружня атмосфера сприяють єдності.

Зустрічі проходять регулярно, найчастіше в останній вівторок місяця в Пабі Golden Gate або, в літній час, на задньому дворі Пабу Патрік. Крім того, кілька разів ми влаштовували вечірні круїзи по Дніпру, де, насолоджуючись смачними закусками під звуки музики, можна було помилуватися нічною панорамою Києва, обговорюючи не тільки бізнес.

Традиційно вже святкуємо спільно польські свята. Щорічно напередодні Різдвяних та Великодніх Свят ми організуємо зустрічі в Посольстві Республіки Польща. Тут зустрічаються Члени і друзі нашого Товариства. Рангу цим урочистостям додає присутність представників польської дипломатії в Україні. Нашими почесними гостями є Посол Польщі з дружиною, Консули, представники Римо-Католицької Церкви у Києві.

Ми пам’ятаємо і про наших діточок і прагнемо, щоб вони весь час мали контакт з польською мовою та традиціями. Ми організуємо свято Св. Миколая, День захисту дітей ітд.