Зустріч з Анною Димною

15 жовтня в конференц-залі фірми „Пластікс – Україна” пройшла зустріч з АнноюДимною, польською актрисою театру і кіно.

Розмова велася про все. Про її ролі в кіно та театрі, про салон поезії в Кракові, про суспільну діяльність, про насильство та призначення людини.

Пані Анна займається мистецькою діяльністю, в 2002 році була ініціатором Краківського Салону Поезії, в Театрі ім. Юліуша Словацького, який вона провадить разом з Йозефом Опальським, Броніславом Майом та своїм чоловіком Кшиштофом Ожеховським, директором театру. За день до зустрічі схожий Салон відкрив свої двері в Київському Молодому Театрі.

До громадської діяльності в підтримку людей, яким потрібна допомога, Анна Димна долучилась ще задовго до створення власного Фонду.

Окрім надання індивідуальної допомоги, приймала участь у заходах  Громадського Комітету Порятунку Кракова, акціях Великого Оркестру Святкової Допомоги, Товариства „Велике Серце”, Фонду „У мене є мрія”, Фонду „Нота надії” та Фонду „Акого”.

У вересні 2003 року у Кракові заснувала Фонд „Не зважаючи ні на що” та очолила його на громадських засадах. На сьогоднішній день Фонд Анни Димної „Не зважаючи ні на що” допомагає багатьом хворим та людям з інвалідністю по всій Польщі, а, також, координує роботу волонтерів.