Візит Спікера РП Борусевича 01.12.2010

В ході візиту на Україні Спікер Богдан Борусевич зустрівся з Президентом України Віктором Януковичем, Головою Вищої Ради Володимиром Литвиним та Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим.

1.12.2010 в Посольстві РП в Києві відбулася зустріч Полонії та членів МТППУ із Спікером. «Польща намагається підтримувати хороші відносини із Урядом, який обрали українці», зазначив Спікер Богдан Борусевич.

Від імені Міжнародного Товариства Польських Підприємців в Україні виступив Голова Ради Іренеуш Дерек: „Ми, представники польського бізнесу, активно діємо в Україні, проте, зустрічаємося із значними проблемами в своїй діяльності. Маю сказати, що протягом останніх п’яти років українська влада, як попередня, так і сьогоденна, багато обіцяє, але, на жаль, обіцянок своїх значною мірою не дотримує. Так відбувається із обіцяною допомогою в різних ситуаціях, пов’язаних із веденням діяльності в Україні. Тому ми звертаємося до уряду Польщі частіше запитувати наших українських партнерів про виконання їх обіцянок.