Семінар “Нові візові правила для іноземців”

Торгово-Економічний відділ Посольства Республіки Польща у Києві, Міжнародне Товариство Польських Підприємців в Україні та Польсько-Українська Господарча Палата запрошують на семінар «Принципи легалізації перебування іноземних громадян, які працюють в Україні».

Метою семінару є надання інформації щодо нових правил отримання відповідних віз на перебування і дозволів на тимчасове перебування громадян Республіки Польща, які працюють в Україні в українських фірмах та представництвах закордонних фірм (пригадуємо, що у вересні і жовтні 2011 року на території України почали діяти нові правила видання віз і дозволів на тимчасове перебування). Ці питання будуть висвітлювати експерти Міністерства Закордонних Справ України (питання нового способу видачі віз) а також Державного Департаменту з питань Громадянства, Імміграції та Реєстрації Фізичних Осіб Міністерства Внутрішніх Справ України та Державної Міграційної Служби України (питання нового способу видачі тимчасових дозволів на проживання).

Семінар відбудеться 17.11.2011р, в конференц-залі фірми «Пластікс-Україна» (м. Київ, вул. Межигірська 82 А). Карта проїзду.      Схема паркінгу.

Участь в семінарі безкоштовна. Умовою участі є підтвердження присутності представника даної фірми в Міжнародне Товариство Польських Підприємців в Україні (адреса електронної пошти: office@msppu.org.ua або msppu.ukraina@gmail.com).

Сердечно запрошуємо!

 

Торгово-економічний відділ Посольства Республіки Польща у Києві

Міжнародне Товариство Польських Підприємців в Україні

Польсько-Українська Господарча Палата