Семінар на тему захисту баз даних

26 липня 2012 року відбувся семінар на тему: “Практичні аспекти застосування Закону України “Про захист персональних даних”, організований Міжнародним товариством польських підприємців в Україні спільно з юридичними фірмами ILF та EUCON.

Тема семінару на сьогоднішній день є дуже актуальною в зв’язку з тим, що 1 липня 2012 набрали чинності зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення і Карного кодексу України, які передбачають збільшення відповідальності за порушення законодавства про захист персональних даних.

Під час семінару юрист ILF Артем Наумов EUCON Євген Петренко висвітлили основні практичні моменти застосування законодавства про захист персональних даних.

Найбільший інтерес публіки викликали проблемні та неоднозначні положення Закону, а також труднощі, пов’язані з їхнім практичним виконанням. Серед всього іншого, учасники  обговорили порядок реєстрації баз персональних даних, процес отримання згоди на обробку персональних даних. Також активно обговорювалась тема проведення перевірок Державною службою з питань захисту персональних даних і відповідальності за правопорушення в сфері захисту персональних даних.