Перегляд матчу Чемпіонату Європи та Формули 1. 1. 08.06.2008, 12.06.2008, 17.06.2008

08.06. 2008 Матч Польща- Німеччина, спільна підтримка в пабі Golden Gate

8 червня Товариство Польських Підприємців в Україні запросило усіх членів Товариства і друзів до пабу „Golden Gate” для спільного перегляду матчу Чемпіонату Європи 2008  Польща- Німеччина. Приміщення пабу було переповнене, панував спортивний настрій, німецькі вболівальники також прийшли підтримати свою команду,  Хоча матч закінчився негативним результатом для Польщі — 2:0 (два голи забиті Лукашем Подольським дали німцям перші три очки на Євро), атмосфера, тим не менш, була дружньою. Усі поляки повертались додому із надією на перемогу своєї команди в наступному матчі з Австрією.

12.06.2008 Польща-Австрія

Наступна зустріч вболівальників знову відбулась в пабі „Golden Gate”. Перед матчем з Австрією Польща ще мала шанс потрапити до наступного етапу, за умовою перемоги Австрії над Німеччиною, та перемоги над Хорватією з перевагою на один гол більше, ніж Австрія перемогла б Німеччину. Для Австрії ситуація була аналогічною. Усі присутні  розуміли, що цей матч є вирішальним для долі Польщі на Євро 2008, тому навіть відсутність кондиціювання у приміщенні (яке зламалося за день до цього) жодним чином не вплинуло на настрій польських вболівальників. Усі були  настроєні на перемогу, але, на жаль, матч закінчився з рахунком 1:1. У першій частині матчу поляки вигравали із рахунком 1:0, (Роджер Гуеррейро отримавши пас від Сагановського здобув гол для польської команди), та у додатковому часі ситуація, на жаль, змінилась, гол забитий Вастічем з пенальті зрівняв рахунок.

16.06.2008 Польща- Хорватія

Вболівання за збірну Польщі на чемпіонаті з футболу в пабі „Golden Gate” стало вже традицією Товариства, матч Польща- Хорватія став підсумковим для збірної Польщі на Чемпіонаті Європи з футболу 2008. Поляки програли із рахунком  1:0, (для виходу з групи повинні були виграти 2:0),  польська команда, на превеликий жаль, повернулась додому. І хоча польська збірна не дуже вдало показала себе на Євро 2008, атмосфера вболівання в „Golden Gate”  залишила позитивні враження, це було приводом не тільки для зустрічі зі старими знайомими, але й можливістю знайти нових знайомих в атмосфері спортивного настрою. Можна з певністю стверджувати, що ці зустрічі зблизили нас,  і дали можливість провести час у прекрасному товаристві.

08.06.2008 Форула 1

Гонщик команди “BMW Sauber” Роберт Кубіца (Robert Kubica) став переможцем  Гран-прі Канади на автодромі імені Жиля Вільньова в Монреалі. Друге місце зайняв його колега з німецької команди „Nick Heidfeld”, третім до фінішу доїхав Девід Култхард (Red Bull). Це була перша перемога в Формулі — 1 не тільки для Роберта Кубіци, але й для команди “BMW Sauber”. Перемога Кубіци на монреальській трасі має велике значення для гонщика, саме на цій трасі рік тому Роберт Кубіца потрапив у серйозну аварію, в результаті чого його автомобіль був повністю розбитий.
Ця зустріч значно покращила настрій і підняла дух вболівальників, які дуже болісно переживали невдачу польської збірної на Євро 2008.