«Кредобанк» відкрив нові відділення у Києві

   4 грудня «Кредобанк» урочисто відкрив два нових відділення у Києві – на вулиці Великій Васильківській (Червоноармійській), 23 та на вулиці Михайлівській, 6. Завдяки новим просторим приміщенням у центральній частині столиці банк став зручнішим та ближчим до клієнтів.  
    Відкриття нових відділень стало черговим кроком з розширення присутності «Кредобанку» в Києві, яке є одним із стратегічних пріоритетів роботи банку на найближчі кілька років. Нові відділення оформлені за новими стандартами якості, які передбачають оптимальне використання простору та виділення окремих місць для обслуговування фізичних осіб, підприємств малого та середнього бізнесу і корпоративних клієнтів. Окрім того, відділення на вул. Великій Васильківській має у складі окремий VIP-центр для комфортного обслуговування великих клієнтів.

Відкриття нових відділень «Кредобанку», передислокація відділень у нові офіси та запровадження нових стандартів їх оформлення відбуваються в рамках процесу постійного удосконалення мережі продажу та умов обслуговування. Сьогодні мережа відділень «Кредобанку» налічує 109 відділень у 22 областях України та Києві.