Компанія Fresh Logistics зміцнює співпрацю з компанією Dachser та приєднується до Європейської мережі продуктів харчування

Компанія Fresh Logistics зміцнює співпрацю з компанією Dachser та приєднується до Європейської мережі продуктів харчування

В результаті поновлення співпраці, компанія Fresh Logistics стане другим за величиною партнером компанії  Dachser з надання логістичних послуг у галузі продовольства в рамках Європейської мережі. “Я радий, що Група Рабен поділяє наші прагнення до стандартизованих, прозорих процесів та високих стандартів якості доставки. Польща знаходиться на шостому місці в рейтингу експорту німецької харчової промисловості, а обсяги експорту продовжують зростати. Більш того, Німеччина, на сьогоднішній день є найбільшим ринком збуту для експорту польського продовольства. Отже ми маємо використати цей потенціал у сфері надання транснаціональних транспортних послуг”, говорить Альфред Міллер, директор Dachser Food Logistics.

Завдяки налагодженій роботі Мережі вантажі з будь-якого місця у Польщі будуть доставлені до місця призначення в Німеччині впродовж двох-трьох днів.

Евальд Рабен, генеральний директор Групи Рабен, резюмує поновлення співпраці наступним чином: «Для Fresh Logistics можливість приєднатися до потужної мережі відкриває двері не тільки до найбільш важливих торгових партнерів в Польщі, але і до північної, західної та південної Європи. Це також дає  нові перспективи для наших клієнтів».

До складу Європейської мережі продуктів харчування входять 12 логістичних продовольчих провайдерів , що здійснюють перевезення у сегменті незаморожених продуктів. Нещодавно вони об’єдналися для того, щоб створити транспортну мережу, що охоплює території більш ніж 20 європейських країн.

«Майже половина тендерів з логістики продуктів харчування пов’язані з перевезеннями по всій Європі” – додає Альфред Міллер.
Мережа забезпечує високий рівень якості послуг для своїх клієнтів і в той самий час слідує високим внутрішнім стандартам щодо організації процесів, ведення документації та використання сучасних IT-рішень.

В результаті такої співпраці логістика продуктів харчування буде надійнішою а процеси прозорішими по всій Європі. Місія Європейської мережі полягає у досягненні рівня провідної мережі для транспортних операцій по всій Європі “, – каже Томаш Olenderek, директор Fresh Logistics.

Група Рабен пропонує комплексні логістичні рішення зі складування, автомобільних перевезень, морського та повітряного фрахту. Має 1 000 000 м2 складських приміщень різного призначення. Представництва Групи Рабен розташовані у 10 країнах. Штат співробітників нараховує 8 000 осіб. На початок 2013 року прибуток компанії складає       1 000 000 євро.

Fresh Logistics спеціалізується у наданні комплексних логістичних послуг для свіжої продукції (що потребує дотримання температури від +2°C до +6°C протягом всього логістичного ланцюжка). Пропонує повний спектр послуг зі складської обробки, внутрішньої та міжнародної дистрибуції свіжої продукції. На сьогодні штат співробітників складає близько 600 чоловік. Компанія пройшла сертифікацію за стандартом ISO 22000 , та має єдину систему менеджменту якості відповідно до ISO 9001. Більше на www.freshlogistics.com.pl

Компанія Dachser – міжнародний логістичний провайдер продуктів харчування. На кінець 2012 року загальний прибуток компанії склав 4,41млрд.Євро. Штат співробітників складає близько 21 650 співробітників, що працюють в 347 прибуткових центрах та обробляють 49800000 вантажів загальною вагою 37, 46млн.тон.