Група Рабен відкриває нове відділення на півночі Нідерландів

Відкривши нове відділення у м. Ос у 2012 році, Група Рабен приймає рішення про відкриття ще одного у м.Стапхорст.

Незважаючи на складну ситуацію на ринку, Група Рабен постійно розвиває мережу своїх представництв у таких країнах, як наприклад, Німеччина, Польща, Україна, а також Нідерланди, де завдяки відкриттю нового відділення, клієнтам з північного регіону буде запропоновано нові можливості.

“Група Рабен прагне реалізувати свою концепцію лідерства, скрізь, де ми є. Тому ми орієнтуємося на розвиток транспортної мережі та наданні послуг складування в країнах Центральної та Східної Європи, так само, як в Нідерландах та Німеччині. Нове відділення є частиною цієї стратегії, що сприятиме швидкому та простому доступу до наших співробітників з боку Клієнтів», говорить Евальд Рабен, генеральний директор Групи Рабен.

Відділення Рабен в Нідерландах пропонує своїм Клієнтам міжнародні та внутрішні перевезення, а також складські послуги, що робить компанію ідеальним постачальником комплексних логістичних послуг.
“Ми прислухаємося до наших клієнтів, проводимо моніторинг ринку, і намагаємося реагувати  або, навіть, передбачити його потреби. Торік ми запровадили в Голландії послуги з контрактної логістики. А зараз ми відкриваємо новий філіал, щоб бути ближче до наших клієнтів, особливо в північній частині країни “, резюмує Свен Баарс, керуючий директор Рабен Нідерланди.

Представництво Рабен в Нідерландах працює на вітчизняному ринку з 1931 року. Пропонує своїм Клієнтам послуги з міжнародних та внутрішніх перевезень, послуги з контрактної логістики. Загальна площа складських приміщень складає 15,000 м2 з 2-ма  відділеннями у м.Ос та м.Стапхорст.
Група Рабен пропонує комплексні логістичні рішення, послуги з міжнародних та внутрішніх перевезень, морського та повітряного фрахту а також інтермодальні перевезення. Представництва Групи розташовані у 10 європейських країнах та мають близько 1,000,000 м2 загальної складської площі. Більш детальну інформацію Ви можете отримати на нашому сайті: www.raben-group.com.

У разі запитань, будь ласка, звертайтесь до:
Оксани Терпило
Тел.: +38067 322 7060
e-mail: Oksana.terpylo@raben-group.com