7-8 квітня 2016 року економічна місія польських підприємств і установ до Харкова

Шановні Колеги,

Відділ сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства РП в Києві інформує, що 7-8 квітня 2016 року організовується економічна місія польських підприємств і установ під головуванням Посла Республіки Польщі в Україні Пана Генрика Літвіна на ІІІ Міжнародний Бізнес Форум у Харкові, в рамках якої очікується участь польських фірм у вищевказаному форумі, і пов’язані з ним зустрічі B2B. Форум організовується за підтримки Польсько-Української Економічної Палати та Міжнародного Товариства Польських Підприємців в Україні.

Цей захід має на меті економічне просування Польщі та польських підприємців, а також нав’язування торгових контактів між польськими та українськими компаніями. У бізнес-форумі передбачається участь понад 350 учасників з Харківської області та з усієї України. Як показують статистичні дані останніх двох років, в основному учасниками були директори та власники компаній. У перший день заходу відбудеться бізнес-форум – (http://businessforum.kharkov.), в якому після пленарної сесії, пройдуть паралельно чотири тематичні сесії:

1. Інвестиції: „Як зробити бізнес інвестиційно привабливим. Практичні аспекти”

2. Імпорт/ експорт: “Закордонні ринки для малого і середнього бізнесу: міфи і реалії”

3. Енергоефективність: ” Енергоефективність як виклик для українського бізнесу”

4. Гранти: “Спонсорські програми, гранти та програми підтримки українського бізнесу”

Учасники польської бізнес-місії будуть мати можливість виступити у вищеназваних сесіях. У перший і другий день заходу польські компанії будуть мати можливість взяти участь у зустрічах В2В.


У другий день форуму планується проведення “Інвестиційної вітальні”, в рамках якої українські підприємства будуть представляти road-show для іноземних інвесторів (інформація про зареєстровані компанії у додатку) та виїзної сесії “Битви проектів” (співорганізатор StartUp.Network), на якій будуть представлені харківські стартапи.

Відділ сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства РП в Києві запрошує до участі в економічній місії до Харкова усі зацікавлені польські підприємства і установи. Прохання відправити заповнену заявку з вкладення або заповнити заявку on-line. Термін подачі заявок закінчується 24 березня 2016 р.


У додатку надсилаємо презентацію форуму, а також формуляр учасника економічної місії до Харкова, що містить загальну організаційну інформацію.


У
 разі зацікавленості участю в економічній місії до Харкова, а також у разі виникнення додаткових питань, будь ласка, зв’яжіться з П. Малгожатою Гавін, І Секретарем або П. Катажиною Вітковською, ІІ Секретарем Відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства РП в Київ (тел.: (+38) 044 279 12 98, e-mail: kiev@trade.gov.pl).