Новини

Підписатись на новини

Урочистий прийом з нагоди Національного свята Незалежності Республіки Польща.

Прийомом в готелі Fairmont у Києві завершилися організовані Посольством Республіки Польща святкування Національного свята Незалежності Польщі.

Урочистий прийом 14 листопада розпочався з виконання національних гімнів Польщі і України молодіжним хором “Світич” Ніжинського державного університету. В ході свого виступу перед гостями посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцкі підкреслив, що Польща підтримує суверенітет України та не погоджується з порушенням Росією норм міжнародного права. Пан посол наголосив на тому, що спадщина Речіпосполитої Обох народів лежала у витоків польської Незалежності, яка народжувалася у 1918 році. Згадав також, що у наступному році буде вже десята річниця Смоленської катастрофи, яка забрала життя багатьох представників польської політичної еліти, серед інших і діячки профспілки “Солідарність” Анни Валентинович – українки з Волині.

В ході урочистостей Пан посол вручив Олексієві Резнікову польську державну нагороду, надану Президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою – Срібний хрест Заслуги.

На прийомі були присутні народні депутати, духовенство, представники президентської і урядової гілок української влади, Збройних Сил України, дипломатичного корпусу, підприємці, в т.ч. члени Міжнародного товариства польських підприємців в Україні і представники провідних польських торгових марок, серед іншого, ПЗУ, Кредобанк, Селена, Пластікс, Могунція, Меркатор Медікал, Вієлтон, Белла-Центр, Ганпласт Солар, Юридична компанія `SDM Partners`. Спеціальними гостями на прийомі були звільнені у вересні з російських в`язниць українські громадяни і члени їх сімей, а також офіцери Війська Польського зі складу міжнародної місії Joint Multinational Training Group-Ukraine, на чолі з командиром Місії майором Марціном Міхальським.

Фото O.Авраменко

Джерело: Посольство Республіки Польща у Києві