Новини

Підписатись на новини

Україна і Польща. Слідами історичної спадщини

9 червня 2018 року розпочалась реалізація унікального кінопроекту, в рямках якого буде створено цикл фільмів пов’язаних зі спадщиною Річ Посполитої Обох Народів.
Реалізація проекту розпочалась на території легендарних фортець у Кам’янці-Подільському та Хотині.

У рамках проекту “Україна і Польща. Слідами історичної спадщини” буде створено понад 100 коротких відеофільмів, присвячених обраним об’єктам архітектурної спадщини, які було збудовано за часів Річ Посполитої Обох Народів. У переліку об’єктів понад сто місць, які буде відзнято. Зокрема, серед них є фортеці, палаци, костели тощо. проект передбачає привабливу візуальну документацію цієї спадщини, заохочення до їхнього відкриття як поляками, так і українцями та привернення уваги на нерідко трагічний стан, в якому перебувають ці об’єкти.

Проект було підтримано Міністерством закордонних справ Республіки Польща та реалізується Товариством Інтеграція Європа-Схід, у партнерській співпраці з Польським Інститутом у Києві. Над створенням відеоряду з дрона працюватиме професійна знімальна група Ukrainian Communication Group. Медіа-партнером проекту є історичний портал historykon.pl.

За матеріалами Посольства Республіки Польща в Україні