Події

15 Apr Monday
  • 18:00 - 19:30
  • МТППУ

Артистичні Коктейлі

Співана поезія. Весна змусила нас згадати про нове, яскраве і незвичайне. В новому сезоні ми шукали ідеї, які надихнуть вас і подарують новий досвід та відкриття – інтелектуальні та емоційні. Ми підготували для вас серію незабутніх зустрічей «Артистичні коктейлі» на тему поезії, кіно та музики. Відкриваємо наш проект лекцією зі світу поезії та музики.

Польська співана поезія. Лекція перша. Наші головні герої це поети, чиї вірші стали піснями і виконавці, які дали пісням свій голос. Ці голоси, в більшості, не академічні і відшліфовані, але невимушені, людяні та незахищені. Поезія – надзвичайно індивідуальне і особисте мистецтво в створенні якою беруть участь і автори і слухачі. Поезія, яка стала піснею стає власністю музики і виконавця. Співана поезія – явище в польській сучасній культурі, яке поєднує музику і людське життя, але через почуття гумору, тонкі відтінки почуттів та простоту слів надає цьому життю сенс. Поезія, це не слова які римуються, але те, що ми розуміємо про людське життя завдяки ним. Ми будемо слухати пісні і вірші, говорити про те, які меседжи ми можемо зрозуміти в них; про важливі події з життя авторів та виконавців, про час, коли вірші і пісні виникли, про людей, для яких вони виконувалися.

Тривалість лекції 90 хв.

Проект фінансується спільно з Міністерством Закордонних Справ Республіки Польща

Організатори: Міжнародне Товариство Польських Підприємців в Україні, Консульський Відділ Посольства Республіки Польща у Києві

Ведуча: Юлія Кривенцева, консультант, культуролог

Умовою участі у заході є реєстрація та отримання підтвердження від організаторів.