Інтеграційні зустрічі

Інтеграційні зустрічі надають можливість  зав’язати контакти,  обмінятися досвідом та інформацією. Неформальний характер таких зустрічей та приязна атмосфера сприяє налагодженню відносин між працівниками компаній в товариській площині.

Зустрічі відбуваються регулярно, частіш за все в Café de Paris, пабах Патрік, Годен Гейт.  Крім того, організовуємо раз на рік екскурсії Дніпром з оглядом нічної панорами Києва,   розмовляючи не тільки про бізнес.

Традиційно вже ми спільно святкуємо польські урочистості. Щороку святкуємо Різдво та Великдень в польському посольстві в Києві.  Рівень таких зустрічей підвищує присутність представників польської дипломатичної місії в Україні. Гості таких зустрічей – Посол Республіки Польща із дружиною, представники Консульства, Католицького Костелу.

Свято Св. Андрія, Жіночій день, Масляна, Жирний Четвер – це також святкова нагода для нас.

Ми пам’ятаємо також про наших дітей. Ми хочемо, щоб вони мали контакт із польською мовою та традиціями. Організовуємо свято Св. Миколая, День Дитини, Карнавал, покази фільмів польською мовою.

Члени Товариства спонсорують святкові подарунки та заходи для малечі, за що їм щиро дякуємо. Запрошуємо активно підтримувати нашу діяльність при організації інтеграційних зустрічей. Деталі тут

Члени Товариства отримують інформацію про заходи електронною поштою.