Запрошення до участі у XVIII Всесвітній Економічній Конференції в Полонії 12- 13- 14 вересня 2015 року.

ЗАПРОШЕННЯ
до участі у XVIII Всесвітній Економічній Конференції в Полонії
12- 13- 14 вересня 2015 року.

>Варшава – Національна Бібліотека Ал. Нєподлєглощі 213<
>початок 9.30 – (субота)<

Згідно з традицією, прийняли запрошення взяти участь у пленарній сесії Конференції представники державних органів влади – Пан Януш Пєхочіньскі, Віце-прем’єр і Міністр Економіки, а також Пан Гжегож Схетина, Міністр Закордонних Справ.

У частині, присвяченій інформації про напрямки і масштаби діяльності, що модернізують економіку із залученням коштів з ЄС, передбачено виступ пана Професора Олександра Ліберадського, євродепутата.

Пан Кшиштоф Петрашкевич, Президент Асоціації Польських Банків, надасть інформацію щодо фінансового сектору та співпраці з підприємцями.
Д-р Анджей Хуберт Віллман з Канади, експерт міжнародних потоків капіталу, повідомить про діяльність в умовах глобалізації.

Формується список запрошених для виступу у пленарному засіданні. Вони стосуються ринків, на яких працюють підприємці, а також пропозицій співпраці та інноваційних пропозицій підприємств. Різноманітність і оригінальність – це унікальний предмет “діалог-центру”.

Виступи Гостей доповнюється діалогом з Учасниками та дають орієнтацію при прийняття власних рішень.

У перший день Керівництво Лодзинської Спеціальної Економічної Зони представить ілюстровану пропозицію пільгових умов для інновацій, інвестицій і співпраці в області трьох центральних воєводств.

Виїзна частина Конференції – 13 та 14 вересня – це демонстрація агломерації щодо різних можливостей співпраці. Тут господарем буде представник самоврядування – Президент м. Влоцлавек.

Кожний день після завершення засідань передбачено неформальні зустрічі.

Запрошуємо Вас до участі в XVIII ŚKGP.

Заявки на участь у Конференції можна надіслати за допомогою реєстраційної форми на нашому сайті www.fundaciapolonia.pl або у вигляді формуляра заявки.

З повагою,

Fundacja Polonia – PL.

02-946 Warszawa,

ul. Biedronki 1a,

e-mail: biuro@fundaciapolonia.plwww.fundaciapolonia.pl

Adres korespondencyjny:

PL 00-737 Warszawa,

ul. Zakrzewska 12/1;

tel./fax +48 22 240 42 42

KRS: 0000113123,

Regon 001374642,

NIP 525-10-19-117