Cемінар з керівництвом Державної Митної Служби України

Відділ Розвитку Торгівлі та Інвестицій Посольства Республіки Польщі в Києві та Міжнародне Товариство Польських Підприємців в Україні запрошують до участі в семінарі з керівництвом Державної Митної Служби України.

В рамках семінару будуть представлені найважливіші зміни в українському митному праві, впроваджені в новій редакції закону „Митний Кодекс України” (закон починає діяти з 1 червня 2012 р., також будуть обговорюватись проблеми пов’язані зі здійсненням митного оформлення товарів, які ввозяться на територію України.

Семінар відбудеться 12 червня 2012 р. о 11:00-13:00 в конференц-залі фірми „Пластікс-Україна (Київ, вул. Межигірська 82А). Участь в семінарі для польських фірм безкоштовна, умовою участі в семінарі є попереднє підтвердження участі в зустрічі за адресою: kiev@trade.gov.pl (у випадку зацікавлення обговорення на зустрічі проблем, що стосуються Ваших фірм та митного оформлення товарів в Україні, просимо включити до заявки інформацію про цю проблему). Семінар буде проводитись російською мовою (в разі потреби, Відділ запевнить переклад окремих питань/відповідей на польську мову).

Запрошуємо до участі в семінарі.

Відділ Розвитку Торгівлі та Інвестицій Посольства Республіки Польща в Києві.

Міжнародне Товариство Польських Підприємців в Україні.