«Січень 2018»
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Записей не найдено.

«Січень 2018»
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Міжнародне товариство Польських Підприємців в Україні – це об’єднання українсько-польських підприємств та підприємств з польським капіталом що працюють на українському ринку. Товариство працює в Києві з 1996 року і являє собою осередок взаємної підтримки. Офіс Товариства є найбільш відвідуваним польським осередком в Києві,  де кожен може отримати необхідну інформацію, а у разі потреби – необхідну допомогу. За час своєї діяльності МТППУ об’єднало навколо своїх ідей та цінностей понад 60 найбільших польських компаній, що працюють на українському ринку.
Метою діяльності  Міжнародного товариства Польських Підприємців в Україні є сприяння економічній співпраці між підприємцями України та Польщі та захист спільних інтересів підприємств, що входять до складу Товариства.
Якщо Ви вирішили розпочати співпрацю з польськими компаніями, або як представник польського бізнесу спрямувати інвестиції в Україну, МТППУ є вихідною точкою для Вас!
Робота Товариства направлена на досягнення наступних цілей:

 • Сприяння збільшенню інвестицій польських підприємств в українську економіку;
 • Інформування суспільства про економічну співпрацю України і Польщі;
 • Організація співпраці з представниками урядових структур, бізнесу та громадських організацій в економічній та господарській сферах.

Підприємства, що входять до складу організації, мають можливість захищати свої інтереси як єдине ціле, як єдиний бізнес-організм. МТППУ здійснює підтримку своїх членів в наступних напрямках:

 1. Інформаційний
  • МТППУ забезпечує доступ до бази даних польських компаній, що працюють в Україні та допомагає налагодити співпрацю з українськими партнерами;
  • Надає інформаційну допомогу в правових, організаційних та економічних справах;
  • Налагоджує прямі контакти на всеукраїнському та міжнародному рівні;
  • Розповсюджує та надає інформацію про заплановані бізнес заходи.
 2. Юридичний
  • МТППУ представляє і захищає законні інтереси організації та її членів у державних та громадських органах;
  • Надає підтримку у проблемних питаннях зі сфери права та податків.
 3. Організаційний
  • МТППУ бере участь у підготовці та проведенні заходів науково-практичного характеру (конференцій, семінарів, круглих столів), організації виставок та презентацій;
  • Надає послуги з перекладу статутних, податкових, митних та судових документів, забезпечує усний переклад під час зустрічей та офіційних заходів.

Робота Товариства базується на координації спільних дій та поєднанні зусиль усіх його членів. У свою чергу, узгоджена та успішна діяльність польських компаній є важливим фактором стабільності українського ринку. Адже не секрет, що до останнього часу польські підприємці стабільно збільшували об’єм своїх інвестицій в Україну. Найбільші обсяги прямих інвестицій з Польщі були направлені в страховий та виробничий сектори, а також в сферу торгівлі товарами щоденного попиту. Компанії, що входять до складу МТППУ, готові ділитися досвідом як з українськими так і з іноземними підприємцями.
Ми відкриті до відповідальної та плідної співпраці.

 

Партнери товариства: