ПОВІДОМЛЕННЯ!

Шановні Пані Та Панове!
Хочемо Вам повідомити, що 13.09.16 у варшавському офісі PAIZ за участю нашого керівництва відбулася робоча нарада з координації заходів, спрямованих на підтримку польських
підприємств в Україні.
У нараді брали участь керівники PAIZ, компетентні представники 'BGK", "TFIBGK","KUKE","PKO". Були представлені і обговорені програми, які стосуються кредитування, підтримки експорту,
фінансування, іноземних інвестицій, страхування інвестицій, страхування фінансових ризиків і т. д. Всі, кого можуть цікавити ці питання, будь ласка, зв'яжіться з нашим офісом.
З повагою,
МТППУ

Шановні Пані Та Панове!

Хочемо Вам повідомити, що 13.09.16 у варшавському офісі PAIZ за участю нашого керівництва відбулася робоча нарада з координації заходів, спрямованих на підтримку польських підприємств в Україні.

У нараді брали участь керівники PAIZ, компетентні представники 'BGK", "TFIBGK","KUKE","PKO". Були представлені і обговорені програми, які стосуються кредитування, підтримки експорту, фінансування, іноземних інвестицій, страхування інвестицій, страхування фінансових ризиків і т. д.

Всі, кого можуть цікавити ці питання, будь ласка, зв'яжіться з нашим офісом.

З повагою, 

МТППУ