Нові члени Товариства - запрошуємо до співпраці!

Шановні Колеги!

 Із задоволенням інформуємо, що до МТППУ приєдналися дві нові компанії.

 Інформація нижче.

 Запрошуємо до співпраці!

 Поліграфічне підприємство «Рапід-Прес»

Молода компанія, яка стрімко розвивається, має у своєму арсеналі парк сучасного поліграфічного обладнання, штат кваліфікованих та відповідальних співробітників, великі складські площі, повний сервіс митної логістики. Пропонує повний спектр послуг з виробництва упаковки з картону з тисненням золотою і кольоровою фольгою, ламінацією, приклейкою віконець, УФ-лакуванням та ін. Створення проектів з нуля — від розробки дизайну до отримання готової продукції. Працюючи в Україні ми обслуговуємо, у тому числі, польські компанії. У планах на майбутнє — освоєння польського ринку. Вся продукція сертифікована у відповідності з європейськими стандартами якості (ISO 9001:2008). В особі компанії Ви знайдете надійного партнера, який забезпечить Вас якісною і конкурентоспроможною поліграфічною продукцією.

 На всі питання відповість Директор Ганна Коренєва +38 095 511 16 16.

 http://rapidpress.com.ua

 

“Альянс Ратушняк і партнери”

 Юридична компанія “Альянс Ратушняк і Партнери” працює на українському ринку з 2005 року.

 Компанія спеціалізується на наданні юридичних та адвокатських послуг, забезпечує комплексне юридичне супроводження бізнесу в Україні.

 Серед наших клієнтів – українські та європейські компанії з різних індустрій, таких як транспорт і логістика, будівництво та інженерія, нерухомість, виробництво та промисловість, торгівля та рітейл, фармацевтика, страхування, IT, аграрний сектор та інші.

 У числі наших клієнтів – чимало польських компаній, підприємств із польськими інвестиціями, а також міжнародних груп компаній: ТОВ “Бікор” (будівництво), ТОВ “Траско-інвест Україна” (будівництво), ТОВ “Прушиньскі” (виробництво покрівельних матеріалів), ТОВ “Рабен Україна” (логістичні послуги), ТОВ “ДіСіЕс Україна” (мережа хімчисток 5asec), ТОВ “Іксдайрект” (діяльність у сфері фінансів) тощо.

 Протягом 2013-2014 рр. наша компанія була двічі поспіль відзначена у “Бронзовій Лізі” щорічного рейтингу “50 провідних юридичних фірм України”, який проводиться видавництвом “Юридична практика”.

 Більше інформації:

 Корпоративний сайт - http://legalconsulting.com.ua/

 Корпоративний блог - http://lc-arp.blogspot.com/

 Сторінка у Facebook - https://www.facebook.com/officeARP

 Наші контакти:

 E-mail: info@legalconsulting.com.ua

 Тел. + 38 (044) 227-16-81, + 38 (044) 227-16-82

 Факс: +38 (044) 586-46-59

 Адреса: 03150, м. Київ, вул. Ямська, 72