Новини

Шановне Панство!


Міжнародне Товариство Польських Підприємців в Україні та Відділ сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща у Києві, запрошують до участі в інформаційному семінарі за участю експертів юридичної компанії „PLP Law Group”. В рамках семінару будуть розглянуті питання щодо ефективних заходів у сфері стягення боргів, а також останні зміни у податковому та трудовому законодавстві з детальним розглядом аспекту щодо проведення перевірки суб'єктів господарської діяльності державними інспекціями.
Семінар відбудеться 27 лютого 2017 р. (понеділок) о год. 10:00-13:00 у конференц-залі компанії „Plastics-Ukraina” (Київ, вул. Межигірська, 82A; місцезнаходження на мапі за посиланням ).
9:30-10:00
Реєстрація учасників семінару
10:00 -10:10
Вступне слово від організаторів зустрічі
10:10 -12:30
Ефективні підходи у сфері стягнення боргів – Іван Легейда - керуючий партнер компанії «PLP Law Group»
Правила проведення перевірок з боку держорганів у 2017 році – Олег Новинський - Провідний Юрист практики комерційного права «PLP Law Group»
Хто, як і коли буде проводити перевірки дотримання норм трудового права: інновації в 2017 році – Марина Коберідзе - Юрист практики трудового права «PLP Law Group» 
 12:30 – 13:00
Питання та відповіді

Участь у семінарі для зацікавлених польських компаній та/або членів МАППУ є безплатною, умовою участі у семінарі є завчасна реєстрація (до 12.00 год. 24 лютого цр.) учасників за допомогою електронного формуляра або шляхом підтвердження участі на електронну адресу оffice@msppu.org.ua.


З повагою,
Міжнародне Товариство Польських Підприємців в Україні